فیله سی بس 450 گرمی

فیله سی‌بس ایناس در بسته‌بندی 450 گرمی به بازار عرضه شده است. این محصول حاوی دو تا سه عدد فیله در هر بسته و مناسب برای یک وعده غذای دونفره است.

فیله  سی‌بس لطیف، کاملا بدون تیغ و بسیار کم بوست و برای مصرف کودکان و سالمندان بسیار مناسب است. به طور کلی تجربه استفاده از ماهی فیله شده به نسبت ماهی تازه به دلیل سهولت و زمان کوتاه طبخ و نداشتن تیغ بسیار دلچسب است.

نکته مهم در مورد فیله سی‌بس آن است که بر خلاف تصور عموم که ماهی تازه صرفه خرید بیشتری نسبت به فیله دارد پس از یک بار امتحان متوجه خواهید شد که با توجه به میزان دور ریز ماهی تازه پس از پاک کردن و طبخ، از نظر قیمتی با ماهی فیله شده برابری می‌کند.

تفاوت این محصول با محصول فیله سی‌بس 750 گرمی علاوه بر وزن آن در نوع بسته‌بندی آن است. بسته‌بندی محصول اصطلاحا به صورت اسکین پک است به این شکل که محصول در یک بشقاب پلاستیکی آبی رنگ قرار دارد و لایه بسیار نازکی از یک نوع پوشش خاص روی پوست ماهی کشیده شده است که بافت و رنگ ماهی را به خوبی نشان می‌دهد.

این محصول به مدت 12 ماه پس از صید به صورت منجمد و به مدت 2 هفته پس از صید به صورت غیر منجمد قابل نگهداری است.

ارزش غذایی در هر ۱۰۰ گرم
کالری:
92.3 کیلو کالری
امگا ۳:
274 میلی‌گرم
کلسترول:
4.7 میلی‌گرم
پروتئین:
12.1 میلی‌گرم
ویتامین D3:
0.76 میلی‌گرم
آهن:
9.82 میلی‌گرم
فسفر:
0.57 گرم

آیا می‌دانید؟

یکی از قوی‌ترین آنتی‌اکسیدان‌ها که از تشکیل سلول‌های بدخیم در بدن انسان جلوگیری می‌کنند اسید چرب امگا ۳ است. منبع اسیدهای چرب امگا ۳ را در ماهی سی‌بس بیابید.