دستور پخت

طعم‌های جدید را کشف کنید

آشپزی در دنیای امروز هنر تغییر و تطبیق طعم های سنتی و محلی با سلیقه های جدید است. سلیقه افرادی که از طریق سفر ، غذای خود را به عنوان بخشی از فرهنگ خود به سایر نقاط جهان صادر می کنند و با در نظر گرفتن دستور العمل های خود ، فرهنگ خود را به اشتراک می گذارند. اکنون زمان آن رسیده است که طعم های مختلف را در یک منطقه جغرافیایی وسیع تر تجربه کنیم.

فیلترها

ماهی سی بس جزو ماهی‌هایی است که در چند سال اخیر به بازار ماهی ایران راه پیدا کرده و به سرعت تبدیل به یک ماهی لاکچری برای غذای مجلسی شده. اما چه معیارهایی ماهی سی بس را تبدیل به یک ماهی لاکچری می‌کند؟

بفرمایید ماهی شکم پر!
زمان آماده شدن
45 دقیقه
میـزان سختی
تعـدا د نفـرات

ماهی شکم پر برای چه مراسمی استفاده می‌شود؟ همراه با ماهی شکم پر اصیل چه مخلفاتی سرو می‌شود؟ برای درست کردن خوش‌مزه‌ترین انواع ماهی شکم پر مربوط به نقاط مختلف ایران با ما همراه باشید.

 

طرز تهیه سس ماهی جنوبی +3 سس فرنگی
زمان آماده شدن
30 دقیقه
میـزان سختی
تعـدا د نفـرات

شما معمولا ماهی را چطور می‌خورید؟ قلیه ماهی؟ همراه با سبزی‌پلو؟ یا سرخ کرده و آب‌پز همراه با سس؟ اگر از دسته‌ آخر هستید پیشنهاد می‌کنیم سس ماهی جنوبی را هم امتحان کنید.

 

طرز تهیه سریع ترین غذاها به کمک سی بس
زمان آماده شدن
30 دقیقه
میـزان سختی
تعـدا د نفـرات

روشهای پخت سریع ماهی بسیار متنوعند و این خلاف تصور ما از آشپزی با ماهی است. سریعترین دستور پختهای ماهی را در این مقاله به شما به اشتراک گذاشته ایم.

آشپزی با ماهی به 9 سبک مختلف دنیا
زمان آماده شدن
0 دقیقه
میـزان سختی
تعـدا د نفـرات

چه غذاهایی با ماهی می‌توانید درست کنید؟ آیا در فرهنگ شما غذای منحصر به فردی وجود دارد که در پخت آن از ماهی استفاده شود؟ با ما به اقصی نقاط جهان سفر کنید تا دستورپخت‌های متنوعی را با ماهی امتحان کنید.

آیا می‌دانید؟

یکی از قوی‌ترین آنتی‌اکسیدان‌ها که از تشکیل سلول‌های بدخیم در بدن انسان جلوگیری می‌کنند اسید چرب امگا ۳ است. منبع اسیدهای چرب امگا ۳ را در ماهی سی‌بس بیابید.