دستور پخت

طعم‌های جدید را کشف کنید

آشپزی در دنیای امروز هنر تغییر و تطبیق طعم های سنتی و محلی با سلیقه های جدید است. سلیقه افرادی که از طریق سفر ، غذای خود را به عنوان بخشی از فرهنگ خود به سایر نقاط جهان صادر می کنند و با در نظر گرفتن دستور العمل های خود ، فرهنگ خود را به اشتراک می گذارند. اکنون زمان آن رسیده است که طعم های مختلف را در یک منطقه جغرافیایی وسیع تر تجربه کنیم.

فیلترها

3 دستور تهیه ماهی مجلسی بدون فر، ویژه مجالس و مهمانی
زمان آماده شدن
15 دقیقه
میـزان سختی
تعـدا د نفـرات

تهیه ماهی مجلسی بر روی اجاق گاز و بدون استفاده از فر، پردردسرترین روش پخت ماهی است، اما در عوض پاداش تلاش شما یک ماهی فوق العاده لطیف است که احتمالاً رقیب رستوران محلی شما خواهد بود.پس در ادامه همراه ما باشید با سه دستور پخت عالی ماهی بدون فر!

رمز و راز ماهی کبابی و گریل شده + معرفی خوشمزه ترین ماهی کبابی
زمان آماده شدن
15 دقیقه
میـزان سختی
تعـدا د نفـرات

ماهی کبابی و گریل شده ، خوشمزه‌ترین روش پخت ماهی با عطر و طعم واقعی است . این بار در مجله آشپزیِ ایناس با 11 رمز و راز ناگفته در مورد کباب کردن ماهی و خوشمزه‌ترین ماهی برای گریل کردن آشنا خواهید شد.

طرز تهیه ماهی مجلسی سرخ شده در 10 گام ساده
زمان آماده شدن
25 دقیقه
میـزان سختی
تعـدا د نفـرات

ماهی سرخ ‌شده مجلسی یکی از گزینه‌هایی خوب در مجالس، برای تنوع بخشیدن به سفره شام است و در این حالت هیچ چیز مانند یک ماهی حرفه‌ای سرخ شده با یک لایه بیرونی کریسپی، وسوسه کننده و اشتها برانگیز نیست! پس در ادامه با ما باشید و فقط با طی 10 گام ساده لذیذترین ماهی مجلسی سرخ شده تحویل بگیرید!

طرز تهیه ماهی با سبزیجات معطر+ معرفی یک ماهی جدید
زمان آماده شدن
60 دقیقه
میـزان سختی
تعـدا د نفـرات

باور کنیم یا نه، همه‌ی آدم‌ها ماهی دوست ندارند. کسانی که از ماهی خوششان نمی‌آید، معمولاً یا بوی ماهی را بهانه می‌کنند، یا تیغ‌های ریز ماهی برایشان آزار دهنده است. بنابراین اگر شما هم جزء این افراد هستید و از بوی ناخوشایند ماهی بیزارید یا برای طعم‌دار کردن ماهی مستأصل می‌مانید، پیشنهاد ما این است که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید با توضیحاتی در خصوص سبزیجات معطر برای طعم‌دار کردن ماهی و یک پیشنهاد طبخ فوق العاده.

طرز تهیه ماهی ساده مرحله به مرحله
زمان آماده شدن
60 دقیقه
میـزان سختی
تعـدا د نفـرات

شاید هیچ چیز بهتر و دلچسب‌تر از خوردن اولین لقمه ماهی که خودتان پخته‌اید، نباشد. درست است که ماهی  یک غذای خوشمزه و آسان است، اما پخت آن تکنیک‌ها و قلق‌هایی دارد که اگر رعایت نشود پخت همین غذای ساده هم می‌تواند مشکل ساز باشد، می‌تواند خشک و بدون طعم باشد، می‌تواند بوی زهم بدهد یا ممکن است وقتی آن‌ را می‌پزید بافت گوشت از هم جدا شود یا آب بیاندازد؛ پس اگر می‎خواهید یک ماهی ساده و خوشمزه و سریع طبخ کنیداین پست مختص شماست.

دستور پخت ماهی رژیمی بدون روغن
زمان آماده شدن
60 دقیقه
میـزان سختی
تعـدا د نفـرات

ماهی را به روش‌های مختلفی می‌توان طبخ و نوش‌جان کرد: با فر یا بدون فر، سرخ کرده یا بدون روغن! اما اگر برای سلامتی خود ارزش قائلید و به دنبال یک مکمل سالم غذایی هستید، باید با روش سرخ شده در روغن، خداحافظی کنید و بدانید که روش‌های خوشمزه زیادی برای طبخ ماهی رژیمی آن هم بدون روغن وجود دارد که علاوه بر این که بوی زُهم نمی‌دهد، طعم منحصر به فردی داشته و از خوردن آن سیر نمی‌شوید؛ فقط کافیست در ادامه همراه ما باشید با سه دستور پخت ماهی بدون روغن!

ماهی سی‌بس در دنیا طرفدارهای زیادی دارد. ما در مجله آشپزی ایناس دستور پخت‌های متنوعی برای این ماهی آماده کرده‌ایم تا شما را با ماهی سی‌بس و همینطور ذائقه مردم دنیا آشنا کنیم. در این رسپی، سی‌بس مدیترانه را به سبک یونانی ببینید و حتما امتحان کنید.

منطقه اسکاندیناوی همیشه چیزهای زیادی برای دیدن و تجربه کردن دارد. اسکاندیناوی مجموعه‌ای از بهترین‌ها است که به هر نقطه از آن سفر کنید قطعا تجربه‌ی بی‌نظیری از مناظر و طعم‌ها برایتان خواهد بود.

آیا می‌دانید؟

یکی از قوی‌ترین آنتی‌اکسیدان‌ها که از تشکیل سلول‌های بدخیم در بدن انسان جلوگیری می‌کنند اسید چرب امگا ۳ است. منبع اسیدهای چرب امگا ۳ را در ماهی سی‌بس بیابید.