تصویر
Cooked Inas fish

ماهی کبابی ، خوشمزه‌ ترین و سالم‌ ترین روش پخت ماهی با عطر و طعم واقعی است. اما این که کدام یک از ماهی‌های بازار مناسب کبابی کردن است و گوشتی‌ ترین و خوشمزه‌ ترین ماهی کبابی جنوب کدام است؛ چیزی است که در ادامه این مقاله به آن می‌پردازیم.

فرق ماهی سفید، قزل آلا و سی بس چیست؟ کدام خوشمزه تر است؟ کدام ارزش غذایی بالایی دارد؟ کدام مجلسی‌تر است؟ اگر برای شما هم سوال شده است، مقایسه ماهی سفید ، قزل آلا و سی بس را در ایناس بخوانید؛ قطعاً به نکات جالبی می‌رسید!

چربی دور قلب بیماری خاموش و خطرناکی است که همه افراد به ویژه زنان و افراد پشت میزنشین را تهدید می‌کند و اگر دیر بجنبید، نارسایی قلبی گریبان گیرتان می‌شود، پس با تحرک و تغذیه سالم به ویژه مصرف ماهی سی بس، جلوی فاجعه‌‌ی بزرگتر را بگیرید.

همه می‌دانیم که با تغییر سبک زندگی و ورزش، ناراحتی‌های قلبی تا حد زیادی قابل پیشگیری و کنترل‌اند؛ اما مصرف منظم ماهی ناگفته‌ترین راز بهبود بیماران قلبی است که می‌تواند 15% به پیشگیری و بهبود بیماری‌های قلب و عروق در افراد پرخطر کمک کند و خطر مرگ و میر ناشی از آن را 36% کاهش دهد.

ماهی برای دردهای دوره میانسالی ؛ حکم آب روی آتش را دارد، یک منبع عالی پروتئین با هضم خوب، مقدار کم کربوهیدرات و مقدار زیادی چربی‌های سالم. این دوره اگرچه به قضاوت بسیاری از مردم آغاز سال‌های آرامش است، اما غفلت از آن می‌تواند شروع بروز بعضی بیماری‌ها باشد. پس تا دیر نشده ماهی را دریابید!

چاقی و افسردگی دو بیماری شایع عصر حاضر هستند که میزان عود بالایی دارند (از هر ده نفر، یک نفر احتمال ابتلا دارد) و مصرف اسیدهای چرب غیراشباع امگا 3، یک عامل بالقوه جدید برای پیشگیری و بهبود چاقی و اختلال افسردگی غیرپیشرفته است. می‌پرسید چطور؟ ایناس را دنبال کنید.

آیا می‌دانستید ماهی سی بس ؛ با داشتن نصف کالری ماهی سالمون و نسبت 25 درصد امگا 3 به چربی کل؛ لقب ماهی با بالاترین سطح اسیدهای چرب امگا 3 را در میان ماهی‌های سفید معمولی از آن خود کرده است؟

آیا می‌دانید؟

یکی از قوی‌ترین آنتی‌اکسیدان‌ها که از تشکیل سلول‌های بدخیم در بدن انسان جلوگیری می‌کنند اسید چرب امگا ۳ است. منبع اسیدهای چرب امگا ۳ را در ماهی سی‌بس بیابید.