درباره ما
ما از بهترین تامین کنندگان لارو ماهی را تهیه میکنیم.
تصویر
Niksa field

از دریا تا خانه شما همه چیز تحت کنترل ماست

ما لارو ماهی را از بهترین تامین کننده ها تهیه می کنیم. ما ماهی‌های کمتر از یک گرم را در مرکز رشد نگه می داریم تا به وزن 5 تا 6 گرم برسند و سپس آنها را به قفس های بزرگ در خلیج فارس منتقل می کنیم تا به وزن 600 تا 700 گرم برسند و برای صید آماده شوند. بلافاصله پس از صید، ماهی ها از کشتی به مرکز بسته بندی در شرایط استاندارد منتقل می شود.

18

تعداد قفس‌ها

4870

تعداد لارو ماهی

649

ماهی‌ها

فایل ویدئو
Image
Hatchery

هچری

در بخش هچری از ماهی‌های مولد و از لاروهای تازه به دنیا آمده مراقبت می‌شود. لاروها در کمتر از دو ماه به شکل و شمایل ماهی واقعی درمی‌آیند و هنوز کمتر از یک گرم وزن دارند که به بخش نوزادگاهی منتقل می‌شوند.

Image
nursery

نوزادگاهی

بچه‌ماهی‌ها هنوز آنقدر کوچکند که نیاز به مراقبت‌های ویژه دارند؛ پس برای مدتی در بخش نوزادگاهی می‌مانند تا برای ورود به اقیانوس آماده شوند.

Image
sorting

رقم‌بندی

در حین رشد، در گله‌های هم‌سایز دسته‌بندی می‌شوند تا کوچکترها در امان بمانند و قربانی بزرگترها نشوند و به سلامت به دریا برسند.

Image
cage

قفس

حالا بچه‌ماهی‌ها به مزرعه دریایی رسیده‌اند و در قفس‌هایی به قطر 30 متر زندگی می‌کنند که در بهترین منطقه دریا قرار گرفته.‌ ماهی‌ها رشدشان را در شرایط ایده‌آلی تجربه می‌کنند

Image
Packing

بسته بندی‌

در کمتر از 24 ساعت از زمان صید، ماهی‌ها به روش تونل انجماد سریع منجمد می‌شوند و سالم‌ترین ماهی دریای جنوب بعد از گذران این زنجیره به دست مشتری می‌رسد.

Image
Harvesting

صید

حالا ماهی‌ها آماده برداشتند. از تورماهیگیری مستقیما روی عرشه کشتی و در داخل تانک‌های بزرگ یخ تخلیه می‌شوند و بلافاصله به اسکله می‌روند تا یخ‌پوشانی و به مرکز بسته‌بندی ارسال شوند.

Image
Feeding

غذادهی

بارج  یا همان شناور بزرگ غذادهی بر اساس برنامه مشخصی از یک تا چهار بار در روز غذای ماهی‌ها به قفس‌ها می‌رساند. ماهی‌ها  به صورت اتوماتیک و از بهترین نوع غذا در کلاس جهانی تغذیه می‌شوند.

هدف ما

 ما اطمینان داریم که سلامت ماهی تا مصرف نهایی حفظ می شود و تمام جزئیات در تمام مراحل تحت کنترل است. شرکت طرح توسعه نیکسا یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماهی در غرب آسیا با ظرفیت تولید ۳۰۰۰ تن ماهی در سال است. و با همکاری شرکای برجسته بین المللی ، زنجیره تأمین منحصر به فرد در اختیار این شرکت قرار داده شده است.

همکاران ما

آیا می‌دانید؟

یکی از قوی‌ترین آنتی‌اکسیدان‌ها که از تشکیل سلول‌های بدخیم در بدن انسان جلوگیری می‌کنند اسید چرب امگا ۳ است. منبع اسیدهای چرب امگا ۳ را در ماهی سی‌بس بیابید.